YILDIZLAR LİSESİ ( DERSHANEDEN DÖNÜŞÜM )

“Şehrin Kalbinde Bir Eğitim Üssü...”

Kurulduğu 1998 yılından 2015 yılına kadar onbinlerce öğrencimizin hayallerini gerçeğe dönüştüren, hedefledikleri üniversite ve bölümlere yerleşebilmeleri için gerekli akademik bilgileri, kişisel disiplini ve çalışma alışkanlıklarını kazandıran, Nesibe Aydın Dershanesi, Haziran 2015’te dershanelerin yasa gereği kapanması nedeniyle, tüm öğretim kadrosu ile birlikte: NESİBE AYDIN YILDIZLAR LİSESİ'ne dönüşmüştür. 9, 10, 11 ve 12. sınıf olmak üzere, toplam 700 öğrencisine 3 yıldır TAM GÜN eğitim veren Yıldızlar Lisesi, Üniversite Sınavlarında hedefi yüksek olan ve Türkiye Derecesi yapmak isteyen öğrencilerin hayallerini gerçekleştirmeye devam edecektir.

  • 17 yıllık dershane geçmişimizin verdiği avantaj ile okulumuzdaki öğrencilerin herhangi bir özel öğretim kursu ya da özel derse ihtiyaçları bulunmamaktadır.
  • Okulumuzun Kızılay’da, şehrin merkezinde olması nedeniyle öğrenciler, servislerle yollarda vakit kaybetmeden kendi imkanları ile okuluna gelebilmektedir.
  • Nesibe Aydın Okullarının, Cambridge Okulu ünvanı almış olması nedeniyle, İngilizce derslerinde “Cambridge Okullarının Programı” uygulanmaktadır.
  • 9, 10, 11 ve 12. sınıf olacaklar için, 25 ŞUBAT 2018 PAZAR günü yapılacak sınavla, kontenjan dahilinde, öğrenci alınacaktır.

Detaylı bilgi edinmek ya da görüşme randevusu almak için
(0 312 418 07 78) numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kocatepe Mah. Hatay Sk. No:22 Kızılay / Ankara
HARİTADAKİ YERİMİZ