+90 850 733 1984 info@nesibeaydin.k12.tr

MERSİN OKULLARI
(Anasınıfı,İlkokul,Ortaokul)

“MERSİN'nin EĞİTİMDEKİ YENİ YILDIZI...”

Nesibe Aydın Eğitim Kurumları; her öğrencisiyle birebir ilgilenen, okul-öğrenci iletişiminin kuvvetli olduğu, başarı odaklı bir kurumdur. Eğitim programımız, öğrencilerimizin tüm gelişim alanlarının (bilişsel, sosyal, duyuşsal, psikomotor ve dil) desteklenmesini sağlar.
Nesibe Aydın Mersin Okulları (Ortaokul, İlkokul, Anaokulu): verdiği kaliteli eğitim ve dershane + okul eğitim modeli ile özel okul sektöründe birinci sırada yer almaktadır. Nesibe Aydın Okulları, aynı zamanda bir "IB (Uluslararası Bakalorya)" Dünya Okuludur ve "Cambridge Okulu" olarak İngilizce derslerinde "Cambridge Okullarının Programı" uygulanmaktadır. Anaokullarımızda ve ilkokullarımızda yapılan PYP çalışmalarıyla, Lisemizde uygulanan Uluslararası Bakalorya Diploma Programı’nın (IB DP) alt yapısı oluşturulmaktadır.

Konya ve Antalya illerimizde 2016-2017 eğitim-öğretim yılında açılan okullarımızdan sonra, büyük bir gurur ve motivasyonla Nesibe Aydın Mersin ve Kocaeli Okullarımız, 2018-2019 eğitim-öğretim yılında eğitim hayatına başlayacaktır.

Anasınıfı (4 ve 5 Yaş) gruplarına, İlkokul 1, 2 ve 3.sınıflarına ön görüşme ile kontenjan dahilinde, öğrenci alınacaktır.

Ön görüşmeler Başlamıştır.

İlkokul (4.sınıf olacaklar), Ortaokul (5, 6, 7 ve 8. sınıf olacaklar) için 1 NİSAN 2018 PAZAR günü yapılacak sınavla;

Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi (9, 10, 11 ve 12. sınıf olacaklar) için 2019-2020 eğitim-öğretim yılında öğrenci kabulüne başlanacaktır.

FESTİVAL!
Bilim meraklılarını bilimle buluşturan STEM & Makers Fest/Expo etkinliğini, yaklaşık 3 bin ziyaretçinin katılımıyla, 10 MART CUMARTESİ günü Yenişehir Belediyesi ATATÜRK KÜLTÜR ve KONGRE MERKEZİ'nde Mersin velilerimiz ile buluşturuyoruz. Festivaldeki 32 bilim atölyesinin içinde, okullarımıza ait 10 farklı bilim atölyesi yer alacaktır. Okul Tanıtım stantımızdan okullarımız ile ilgili detaylı bilgi alabileceksiniz. Festivale kayıt için tıklayınız.
SEMİNER!
Okullar Genel Koordinatörümüz Sn.Şemsettin Beşer ve Bilim Kurulu Başkanımız Prof.Dr.Erten Gökçe'nin katılımı ile 18 Şubat Cumartesi günü, Saat 14.00'de Okul Tanıtımı ve "Doğru Okul Seçimi ve Bireyin Başarısında Ailenin Rolü" konulu veli seminerimizi düzenlendik. Velilerimizin yoğun ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.
ÇALIŞTAY!
Okullar Genel Koordinatörümüz Sn.Şemsettin Beşer ve Bilim Kurulu Başkanımız Prof.Dr.Erten Gökçe'nin katılımı ile 18 Şubat Cumartesi günü, Saat 11.00'de, Eğitimde Yeni Yaklaşımlar ve Uygulamalar" konulu çalıştayımızda eğitime gönül veren öğretmenlerimizle buluştuk. Öğretmenlerimizin yoğun ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.

Detaylı bilgi edinmek ya da görüşme randevusu almak için 0 850 733 1984 den bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğriçam Mahallesi 2216 Sk. No:525 Yenişehir / Mersin
HARİTADAKİ YERİMİZ