KOCAELİ OKULLARI

“KOCAELİ'nin EĞİTİMDEKİ YENİ YILDIZI...”

Değerli Kocaeli Velilerimiz,
Nesibe Aydın Eğitim Kurumlarının, markalaşan ciddiyet ve disiplin ilkeleri temel alınarak oluşturulan eğitim felsefesi, yaşam boyu öğrenme çerçevesinde başarı odaklıdır. Eğitim programımız, öğrencilerimizin tüm gelişim alanlarının (bilişsel, sosyal, duyuşsal, psikomotor ve dil) desteklenmesini sağlar. Nesibe Aydın Okulları (Fen Lisesi, Anadolu Lisesi, IB Programı, Ortaokul, İlkokul): kurulduğu 2008 yılından beri, 10 yıldır verdiği kaliteli eğitim ve dershane + okul eğitim modeli ile özel okul sektöründe birinci sırada yer almaktadır. Nesibe Aydın Okulları, aynı zamanda bir "IB (Uluslararası Bakalorya)" Dünya Okuludur ve "Cambridge Okulu" olarak İngilizce derslerinde "Cambridge Okullarının Programı" uygulanmaktadır.

Konya ve Antalya illerimizde 2016-2017 eğitim-öğretim yılında açılan okullarımızdan sonra, büyük bir gurur ve motivasyonla Nesibe Aydın Kocaeli Okullarımız, 2018-2019 eğitim-öğretim yılında eğitim hayatına başlayacaktır.

  • Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi (9, 10, 11 ve 12. sınıf olacaklar) için, 25 MART 2018 PAZAR günü yapılacak sınavla, kontenjan dahilinde, öğrenci alınacaktır.
  • Lise tanıtım günü ile kampüs gezilerimiz sınav günlerimizde yapılacaktır.
  • Kocaeli Okullarımız ilgili detaylı basın bildirimizi okumak için tıklayınız.
    Bilgi için (0312) 498 25 25 nolu telefonu arayabilirsiniz.

    Detaylı bilgi edinmek için 0 312 498 25 25 den bizimle iletişime geçebilirsiniz.