+90 850 733 1984 info@nesibeaydin.k12.tr

KOCAELİ OKULLARI
(Fen Lisesi, Anadolu Lisesi)

“KOCAELİ'nin EĞİTİMDEKİ YENİ YILDIZI...”

Nesibe Aydın Eğitim Kurumları; her öğrencisiyle birebir ilgilenen, okul-öğrenci iletişiminin kuvvetli olduğu, başarı odaklı bir kurumdur. Eğitim programımız, öğrencilerimizin tüm gelişim alanlarının (bilişsel, sosyal, duyuşsal, psikomotor ve dil) desteklenmesini sağlar.
Nesibe Aydın Antalya Okulları (Fen Lisesi, Anadolu Lisesi, Ortaokul, İlkokul, Anaokulu): verdiği kaliteli eğitim ve dershane + okul eğitim modeli ile özel okul sektöründe birinci sırada yer almaktadır. Nesibe Aydın Okulları, aynı zamanda bir "IB (Uluslararası Bakalorya)" Dünya Okuludur ve "Cambridge Okulu" olarak İngilizce derslerinde "Cambridge Okullarının Programı" uygulanmaktadır. Anaokullarımızda ve ilkokullarımızda yapılan PYP çalışmalarıyla, Lisemizde uygulanan Uluslararası Bakalorya Diploma Programı’nın (IB DP) alt yapısı oluşturulmaktadır.

Konya ve Antalya illerimizde 2016-2017 eğitim-öğretim yılında açılan okullarımızdan sonra, büyük bir gurur ve motivasyonla Nesibe Aydın Kocaeli ve Mersin Okullarımız, 2018-2019 eğitim-öğretim yılında eğitim hayatına başlayacaktır.

  • Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi (9, 10, 11 ve 12. sınıf olacaklar) için, 25 MART 2018 PAZAR günü yapılacak sınavla, kontenjan dahilinde, öğrenci alınacaktır.
  • Lise tanıtım günü ile kampüs gezilerimiz sınav günlerimizde yapılacaktır.
  • Kocaeli Okullarımız ilgili detaylı basın bildirimizi okumak için tıklayınız.
    Bilgi için (0312) 498 25 25 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Bilim meraklılarını bilimle buluşturan STEM & Makers Fest/Expo etkinliğiNİ yaklaşık 3 bin ziyaretçinin katılımıyla Kocaeli Bilim Merkezi’nde gerçekleştirdik. Detaylı haber için tıklayınız.