ÇANKAYA İLKOKULU (4 Yaş - 4.Sınıf)

“Çankaya'da Uluslararası Standartlarda Bir İlkokul......”

Nesibe Aydın Eğitim Kurumları; her öğrencisiyle birebir ilgilenen, okul-öğrenci iletişiminin kuvvetli olduğu, başarı odaklı bir kurumdur. 2013 yılında faaliyete giren Çankaya Anaokulumuz, 2018 Eylül ayından itibaren, 4 yaş anaokulu grubundan 4. sınıf ilkokul öğrencilerine kadar hizmet veren bir yapıya dönüşecektir. Anaokulumuzun mevcut binasının yanında bulunan parsel üzerinde yapılacak yeni binada, mimari çalışmalar tamamlanmış olup, yaz aylarında inşaatı başlatılacaktır. Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ
Nesibe Aydın Eğitim Kurumlarının, markalaşan ciddiyet ve disiplin ilkeleri temel alınarak oluşturulan eğitim felsefesi, yaşam boyu öğrenme çerçevesinde başarı odaklıdır. Eğitim programımız, öğrencilerimizin tüm gelişim alanlarının (bilişsel, sosyal, duyuşsal, psikomotor ve dil) desteklenmesini sağlar. İlkokumuz ÇANKAYA semtinde yer alan; 4-5 yaş anaokulu ve İlkokul öğrencilerinin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış binasında eğitim vermektedir. ( Ümitköy ve Gölbaşı’nda ikamet eden, 4 ve 5 yaş öğrencilerimiz için, Gölbaşı ve Çankaya kampüslerimizde anasınıfları yer almaktadır.) Nesibe Aydın Okullarının, Cambridge Okulu ünvanı almış olması nedeniyle, İngilizce derslerinde “Cambridge Okullarının Programı” uygulanmaktadır.

  • Anaokullarımıza öğrenci kabulü, ön görüşme ve kura yöntemi ile olacaktır.
  • Ön görüşmeler 11 Mart 2017 Cumartesi günü başlayacaktır.
  • Okul tanıtım günümüz ise 4 MART 2017 Cumartesi 11.00-13.00 saatleri arasındadır. Ayrıca, Anaokulu velilerimiz, 5 MART 2017 Pazar, 11.00 – 13.00 saatleri arasında Gölbaşı kampüsümüzde yapılacak Gölbaşı Kampüsü Nesibe Aydın İlkokulu/Anasınıfı tanıtım gününe de davetlidir.

Detaylı bilgi edinmek ya da görüşme randevusu almak için (0 312 498 24 24) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Roze Martin Caddesi (Rabindranath Caddesi) 719.sok. No:2 Yıldız,Çankaya / Ankara
HARİTADAKİ YERİMİZ

2017 © NESİBE AYDIN EĞİTİM KURUMLARI