+90 850 733 1984 info@nesibeaydin.k12.tr

ANTALYA OKULLARI
(Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Fen Lisesi, Anadolu Lisesi)

"ANTALYA'nın EĞİTİMDEKİ YILDIZI..."

Nesibe Aydın Eğitim Kurumları; her öğrencisiyle birebir ilgilenen, okul-öğrenci iletişiminin kuvvetli olduğu, başarı odaklı bir kurumdur. Eğitim programımız, öğrencilerimizin tüm gelişim alanlarının (bilişsel, sosyal, duyuşsal, psikomotor ve dil) desteklenmesini sağlar.
Nesibe Aydın Antalya Okulları (Fen Lisesi, Anadolu Lisesi, Ortaokul, İlkokul, Anaokulu): verdiği kaliteli eğitim ve dershane + okul eğitim modeli ile özel okul sektöründe birinci sırada yer almaktadır. Nesibe Aydın Okulları, aynı zamanda bir "IB (Uluslararası Bakalorya)" Dünya Okuludur ve "Cambridge Okulu" olarak İngilizce derslerinde "Cambridge Okullarının Programı" uygulanmaktadır. Anaokullarımızda ve ilkokullarımızda yapılan PYP çalışmalarıyla, Lisemizde uygulanan Uluslararası Bakalorya Diploma Programı’nın (IB DP) alt yapısı oluşturulmaktadır.

Anasınıfı (4 ve 5 Yaş) gruplarına, İlkokul 1, 2 ve 3.sınıflarına ön görüşme ile kontenjan dahilinde, öğrenci alınacaktır.

Ön görüşmelerimiz başlamıştır.

İlkokul (4.sınıf olacaklar), Ortaokul (5, 6, 7 ve 8. sınıf olacaklar) için 11 MART 2018 PAZAR günü yapılan sınavla;

Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi (9, 10, 11 ve 12. sınıf olacaklar) için, 25 ŞUBAT 2018 PAZAR günü yapılan sınavla, kontenjan dahilinde, öğrenci alınacaktır.

Sınavımıza katılamayan öğrenciler, TELAFİ sınavı için okulumuzu arayabilirler. (Not: Telafi sınavları Bursluluk Sınavı değildir, okula kayıt hakkı için girilebilir.)

Detaylı bilgi edinmek ya da görüşme randevusu almak için
0 850 733 1984 den bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kızıltoprak Mah. 918 Sok. No:1 Muratpaşa/Antalya
HARİTADAKİ YERİMİZ

Bilim meraklılarını bilimle buluşturan STEM & Makers Fest/Expo etkinliğini yaklaşık 3 bin ziyaretçinin katılımıyla Cam Piramit'te gerçekleştirdik. Detaylı haber için tıklayınız.