ÖDÜLLÜ SINAVIMIZA KAYIT OLUN! 28 MAYIS PAZAR !

ANTALYA OKULLARIMIZDA, 28 MAYIS PAZAR günü Saat 11.00’da Ödüllü İlkokulu Bitirme Sınavımız ve Saat 14.00’da Ödüllü Ortaokulu Bitirme Sınavımız yapılacaktır.

ÖDÜLLÜ İLKOKULU BİTİRME SINAVIMIZA bu sene 4.sınıfa devam eden, seneye 5.SINIF OLACAK öğrencilerimiz;
ÖDÜLLÜ ORTAOKULU BİTİRME SINAVIMIZA bu sene 8.sınıfa devam eden, 9.SINIF OLACAK öğrencilerimiz katılabilirler.

Amacımız öğrencilerimizin mezun olurken bilgi ve birikimlerini ölçmek olup, sınav sonuç analizine göre okul tercihlerinde bir rehber rolü oynamaktır.
Sınav sonuçlarına göre başarılı öğrenciler, %100, %75, %50, %40, %30, %20 ve %10 oranlarında eğitim bursları ile ödüllendirilecektir.

 • 5.SINIF OLACAK ÖĞRENCİLERE: TÜRKÇE testinde 15, MATEMATİK testinde 16, FEN BİLİMLERİ testinde 15, SOSYAL BİLGİLER testinde 14 olmak üzere toplam 60 soru sorulacak ve cevaplama süresi 90 dakika olacaktır. Sorular tüm 4.sınıf konularını kapsayacaktır.
 • 9.SINIF OLACAK ÖĞRENCİLERE: TÜRKÇE testinde 20, MATEMATİK testinde 20, FEN BİLİMLERİ testinde 20, T.C. İNKİLAP TARİHİ ve ATATÜRKÇÜLÜK testinde 20 olmak üzere toplam 80 soru sorulacak ve cevaplama süresi 120 dakika olacaktır. Sorular tüm 8.sınıf konularını kapsayacaktır.
 • Sınav sonuçları 700 puan üzerinden değerlendirilecektir.
Verilecek burslar sınav bursu olup 5.sınıfa başlayacak öğrenciler 8.sınıfın sonuna kadar, 9.sınıfa başlayacak öğrencilerimiz 12.sınıfın sonuna kadar eğitim burslarını koşulsuz kullanabileceklerdir.
Sınav başvurusu için, ön kaydınız var ise T.C Kimlik numaranızı aşağıdaki forma yazarak kayıt olabilirsiniz. Ön kaydınız yok veya telefonla kayıt olmak istiyor iseniz 444 75 52 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  

ANTALYA OKULLARI
(Anaokulu,İlkokul,Ortaokul,Anadolu Lisesi)

“ANTALYA'nın EĞİTİMDEKİ YENİ YILDIZI...”

Nesibe Aydın Eğitim Kurumlarının, markalaşan ciddiyet ve disiplin ilkeleri temel alınarak oluşturulan eğitim felsefesi, yaşam boyu öğrenme çerçevesinde başarı odaklıdır. Eğitim programımız, öğrencilerimizin tüm gelişim alanlarının (bilişsel, sosyal, duyuşsal, psikomotor ve dil) desteklenmesini sağlar. Nesibe Aydın Antalya Okulları (Anadolu Lisesi, Ortaokul, İlkokul): verdiği kaliteli eğitim ve dershane + okul eğitim modeli ile özel okul sektöründe birinci sırada yer almaktadır. Nesibe Aydın Okullarının, Cambridge Okulu ünvanı almış olması nedeniyle, İngilizce derslerinde “Cambridge Okullarının Programı” uygulanmaktadır.

 • Anasınıfı (4 ve 5 Yaş) gruplarına ön görüşme ile öğrenci alınacaktır.
  (2013 Doğumlular – 4 Yaş, 2012 Doğumlular – 5 Yaş).
 • İlkokul 1, 2 ve 3.sınıflarına ön görüşme ile, kontenjan dahilinde, öğrenci alınacaktır.
 • Anasınıfı ve İlkokul 1,2,3.sınıflar ön görüşmeleri başlamıştır.
 • İlkokul (4.sınıf olacaklar), Ortaokul (5, 6, 7 ve 8. sınıf olacaklar) için 18 - 19 MART 2017, CUMARTESİ-PAZAR günleri yapılacak sınavlarla;
 • Anadolu Lisesi (9, 10, 11 ve 12. sınıf olacaklar) için, 5 MART 2017 PAZAR günleri yapılacak sınavlarla, kontenjan dahilinde, öğrenci alınacaktır.
 • Ortaokul ve Lise tanıtım günü ile kampüs gezilerimiz sınav günlerimizde yapılacaktır.

Detaylı bilgi edinmek ya da görüşme randevusu almak için ( 444 7 552) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kızıltoprak Mah. 918 Sok. No:1 Muratpaşa/Antalya HARİTADAKİ YERİMİZ

TANITIM FİLMİ İÇİN TIKLAYINIZ.

2017 © NESİBE AYDIN EĞİTİM KURUMLARI