ANTALYA OKULLARI
(Anaokulu,İlkokul,Ortaokul,Anadolu Lisesi)

“ANTALYA'nın EĞİTİMDEKİ YENİ YILDIZI...”

Nesibe Aydın Eğitim Kurumlarının, markalaşan ciddiyet ve disiplin ilkeleri temel alınarak oluşturulan eğitim felsefesi, yaşam boyu öğrenme çerçevesinde başarı odaklıdır. Eğitim programımız, öğrencilerimizin tüm gelişim alanlarının (bilişsel, sosyal, duyuşsal, psikomotor ve dil) desteklenmesini sağlar. Nesibe Aydın Antalya Okulları (Anadolu Lisesi, Ortaokul, İlkokul): verdiği kaliteli eğitim ve dershane + okul eğitim modeli ile özel okul sektöründe birinci sırada yer almaktadır. Nesibe Aydın Okullarının, Cambridge Okulu ünvanı almış olması nedeniyle, İngilizce derslerinde “Cambridge Okullarının Programı” uygulanmaktadır.

  • Anasınıfı (4 ve 5 Yaş) gruplarına ön görüşme ile öğrenci alınacaktır.
    (2013 Doğumlular – 4 Yaş, 2012 Doğumlular – 5 Yaş).
  • İlkokul 1, 2 ve 3.sınıflarına ön görüşme ile, kontenjan dahilinde, öğrenci alınacaktır.
  • Anasınıfı ve İlkokul 1,2,3.sınıflar ön görüşmeleri başlamıştır.
  • İlkokul (4.sınıf olacaklar), Ortaokul (5, 6, 7 ve 8. sınıf olacaklar) için 18 - 19 MART 2017, CUMARTESİ-PAZAR günleri yapılacak sınavlarla;
  • Anadolu Lisesi (9, 10, 11 ve 12. sınıf olacaklar) için, 5 MART 2017 PAZAR günleri yapılan sınavlarla, kontenjan dahilinde, öğrenci alınmaktadır.
  • Okul Giriş ve Bursluluk sınavlarımıza katılamayan öğrenciler, okulumuza başvuru yaparak telafi sınavlarımıza katılabilirler. Kontenjan dahilinde, sınavlarımızda başarı gösteren öğrencilere kayıt hakkı verilebilmektedir.
  • Ortaokul ve Lise tanıtım günü ile kampüs gezilerimiz sınav günlerimizde yapılacaktır.

Detaylı bilgi edinmek ya da görüşme randevusu almak için ( 444 7 552) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kızıltoprak Mah. 918 Sok. No:1 Muratpaşa/Antalya HARİTADAKİ YERİMİZ

TANITIM FİLMİ İÇİN TIKLAYINIZ.

2017 © NESİBE AYDIN EĞİTİM KURUMLARI