HATIRLATMA

Kurumumuzun herhangi birimine önceki yıllarda kayıt yaptırmış olabilirsiniz. Bu durumda ön kayıt sırasında kullandığınız T.C Kimlik numarası ve cep telefon numarası bilgisi kullanılarak aday bilgilerinize erişim için gerekli PIN kodu size iletilir. Aday bilgilerinizi kendiniz güncelleyebilir veya bizi iletişim sayfasındaki telefonlarımızdan arayıp yardım talep edebilirsiniz.

Ön kayıt işleminin gerçekleşmesinin ardından, anaokulu ve ilkokul sınıfları için ön görüşme randevusu; 4.sınıf veya daha büyükler için sınav kaydının yapılması için öğrenci işleri uzmanlarımız sizi telefonla arayacaktır.

T.C Kimlik numarası ve SMS numarası eşlemesini hatırlamıyor iseniz, PIN kodunuzu öğrenmek için 498 25 25 numaralı telefondan bizi arayınız.

Aday öğrencilerimize, iletilen/iletilecek sınav saatinden en az 30 dakika önce sınav yerinde olmalarını tavsiye ediyoruz.
Sınav sırasında, öğrencilerimiz T.C Kimlik belgelerini, 1 adet vesikalık fotoğrafını, bir şişe suyunu,kalemlerini,silgisini ve kalemtraşını yanında bulundurmalıdırlar.
Sınavlarımıza katılacak tüm öğrencilerimizin başarılı ve mutlu bir sınav geçirmeleri için, tüm ekibimizle birlikte sizi bekliyor olacağız.
Anaokulları ve İlkokul veli-öğrenci görüşmelerimiz başlamıştır. Anaokullarımızın adresleri için İletişim bağlantısına tıklayınız. Saygılarımızla,
Nesibe Aydın Eğitim Kurumları

PIN HATIRLATMA

Giriş için gerekli pin kodunuzu gönderelim mi?
T.C. Kimlik Nu
SMS Nu

2016 © NESİBE AYDIN EĞİTİM KURUMLARI